Privacy Policy
Untitled Document

KİŞİSEL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
•GENEL ÇALIŞMA ŞARTLARI © Copyright ozelanaokullari.com
•Genel Tanımlar
•Aşağıdaki Genel Çalışma Şartları Ozelanaokullari.com ve Üyeler Arasındaki İlişkileri Düzenler ve Bu Üyelere Hangi Şartlarda Hizmet Verileceğini Belirler. Üye İster Eğitim Kurumu Olsun ,İster Bireysel Üye Olsun Bu Anlaşmanın Hükümlerine Uymayı Kabul ve Taahhüt Etmelidir. Üye Kaydını Yapan Her Firma ve Birey Bu Anlaşmanın Bütün Şartlarını Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır. Üye Olurken Siteye Eklediği Bilgilerijn DOğru Olduğunu Peşinen Taahhüt Etmiş Olur.
•Hizmet Tanımı
•Ozelanaokullari.com Sitesi Eğitim Kurumlarını , Eğitim Arayan Bireysel Üyeleri veya Eğitim Arayan Ziyaretçileri Sanal Bir Ortamda Buluşturarak bir Eğitim Platfomu Rolünü Yerine Getirir . Site Üzerinden Gerçekleştirilen Her türlü Ticari veya Ticari olmayan İşlemler ile İlgili Eğitim Kurumlarının veya Bireysel Üyelerin ve Ziyaretçilerin Beyan ve Taahhüt Ettiği Bilgilerin Doğrulu Konusunda Ortaya Çıkabilecek Olan tüm İhtilaflardan Dolayı Ozelanaokullari.com Diğer Kullanıcılara ve 3. Şahıslara Karşı Sorumlu Değildir. Ozelanaokullari.com Ayrıca Üyelerine İstediği ve Uygun Gördüğü Her Türlü Hizmeti Verebilir verdiği Hizmetleri İptal Edebilir, Ücretli veya Ücretsiz Hizmet Portfoyüne Yeni Hizmetler Ekleyebilir. Ücretli Hizmetler Eklenmişse Kullanıcılara Hizmet Alımı ile İlgili Bilgilendirme Yapar . Hizmeti Kullanmak Ya da Kullanmamak Üyenin Tercihidir.
•Üyenin Yükümlükleri
•Ozelanaokullari.com Sitesine Üyenin Kendisi Tarafından Belirlediği " Kullanıcı Adı ve " Şifre" İle Kaydolur, Bu Şifrenin Korunması ve Gizli Tutulması Üyenin Kendi Sorumluluğundadır. Kullanıcı Bilgilerinin Kendisi veya 3. Şahıslar Tarafından Kullanılmasından Doğacak Problemlerden Üyenin Kendisi Tam Sorumludur. Kullanıcı Bilgilerinin Hileli Bir Yolla Kullanıldığını Fark Eden Üyeler Gecikmeden Durumu Ozelanaokullari.com Site Yönetimine Bildirmelidir. Bildirim İşlemi Kullanıcı Bilgilerinin Kullanılmasından Doğan Sorumlulukların Sona Erdiği Anlamına Gelmez. Ozelanaokullari.com Sitesine Kayıt Olan Her Üye Kayıt Formunda Verdiği Bilgiler Doğru Olarak Kabul Edilir.
•Telif hakları ile korunan bilgiler, resimler, etkinlikler grafikler v.b. görseller eklenmez. Eklenmesi halinde ekleyen kişi sorumludur.
Bu Bilgilerin Hatalı, Eksik veya Sahte Oldukları Belirlenir İse Üyelik İptal veya Bloke Edilebilir ve Ozelanaokullari.com Site Hizmetlerinin Kullanılması Engellenebilir. Kayıt İşlemlerini Tamamlayan Her Üye Ozelanaokullari.com Sitesinin Hizmetlerinden, Kullanıcı Bilgilerinin Girişini Yaparak Faydalanabilir. Üyelik, Ozelanaokullari.com Sitesinin Sunduğu Hizmetlerini Kullanma Hakkını Verir. Bu Hizmetler Amaç Dışı Kullanılır İse, Ozelanaokullari.com Üyeliği İptal Etme Hakkını Saklı Tutar. T.C ve Uluslararası Kanunlarınca Satışı Yasak Olan ve Genel Ahlaka Aykırı Olan Malların ve Hizmetlerin Satışa Sunulması Yasaktır. Bu Hallerde Ozelanaokullari.com Üyeliği İptal Hakkına Sahiptir ve Üye İçin Suç Duyurusunda Bulunabilir. - Her Üye Kullanıcı Adını ve Şifresini Girerek Yaptığı Bütün İşlemlerden Sorumludur.
•ozelanaokullari.comun Yetkileri
•Verilen Hizmetlerin ve Yazılımların, Grafiklerin ve Yazıların Telif Hakları Ozelanaokullari.com Sitesine Aittir, Hiçbir Şekilde Kopyalanamaz, Çoğaltılamaz ve Dağıtılamaz. Ozelanaokullari.com Sitesinin Verdiği Hizmetleri İstediği Zaman Kısmen veya Tamamen Durdurabilir, Bu Durumda ozelanaokullari.comun Üyelere veya 3.Şahıslara Karşı Hiçbir Sorumluluğu Yoktur. Ozelanaokullari.comSitenin Genel Çalışma Şartlarına Uymayan Teklifleri Verenlerin Üyeliğini İptal Etme Hakkına Sahiptir, Üyeliği İptal Edilen Şahıslara Karşı Hiçbir Sorumluluğu Yoktur. İptal İşlemi Kullanıcıların Üyelikleri Döneminde Gerçekleştirdikleri İcraatların Sona Erdiği Anlamına Gelmez. Ozelanaokullari.com İlave Servisler Açabilir, Mevcut Hizmetlerini Değiştirebilir ve İstediği Hizmetleri Haber Vermek Şartı İle Ücretli Hale Dönüştürebilir, Üyeler kendi istekleriyle bu ücretli hizmetlerden yararlanmayı yada yararlanmamayı tercih edebilirler, Ozelanaokullari.com Bu Sözleşmenin Bütün Maddelerini Değiştirebilir, Uygun Gördüğü Değişiklikleri Yapabilir, Maddeler İlave Edebilir. Değişiklik ve İlave İçin Üyeler Bilgilendirilecektir.
•Üye olan kişi sayfaya üye olduğu tarihteki ozelanaokullari.com özelliklerini olduğu gibi kabul etmiş sayılır. Ozelanaokullari.com’a üye olanlar, üyelik dışında ayrıca bir hak talebinde bulunamazlar. Kullanıcıların üye olmaları kendilerine ayrıca maddi bir avantaj sağlamaz.
•Uygulanacak Hükümler ve Yetkili Mahkeme Ve İcra Daireleri
•Bu Sözleşmeden Doğabilecek İhtilaflarda ozelanaokullari.comun kayıtları Geçerli Olacaktır. Üye Ozelanaokullari.com Kayıtlarına İtiraz Hakkından Peşinen Feragat Ettiğini Kabul ve Taahhüt Eder. Bu Sözleşme İle Doğabilecek Bütün İtilaflarda Önce Bu Anlaşmadaki Hükümler, Hüküm Bulunmayan Hallerde T.C Kanunları İzmir Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri Yetkilidir. Ozelanaokullari.com İstediği Zaman Bu Sözleşmeyi Tek Taraflı Olarak Feshedebilir.
KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
Kaydetme işlemini yaptıktan sonra www.ozelanaokullari.com
Kurumunuzla ilgili bilgilerinizin doğruluğu
tespit edildikten sonra, onay verilecek ve kurumunuz ile ilgili
işlemlerinizi -mail adresinize gönderilecek kullanıcı adı ve
şifresiyle- sizin için oluşturulacak yönetim panelinden yapacaksınız.
Ayrıca,
1- www.ozelanaokullari.com da yayınlanan bilgilerin güvenirliği ve hatasız olacağını kesinlikle garanti etmemekteyiz.
2- www.ozelanaokullari.com da yayınlanan içeriğin kullanılmasından doğacak dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz.
3- Sitemizin forum üyeliği dışındaki kurumsal üyelik bölümüne ancak okul kurucuları tarafından üyelik başvurusu yapabilir.
4- Bu sitenin veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.
5- Kullanıcılar, www.ozelanaokullari.com un sağlamış olduğu bilgilerden ve hizmetlerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan alınan mal ve hizmetlerdeki ayıplardan www.ozelanaokullari.com hiçbir şekilde sorumlu tutamazlar.
6- Kurucusu veya kurum bilgileri değişen okullarımız bize ulaşarak bilgilerini değiştirmeyi talep etmeleri gerekmektedir. Kurucusu ve okul bilgileri değişmiş olan okullarımızın üyelik iptalleri konusunda www.ozelanaokullari.coma bilgi verilmesi zorunludur. www.ozelanaokullari.com, kurucusu tarafından (eski ve yeni kurucu tarafından) düzeltilmeyen bilgilerden dolayı sorumlu değildir.
7-Telif hakları ile korunan bilgiler, resimler, etkinlikler grafikler v.b. görseller eklenmez. Eklenmesi halinde ekleyen kişi sorumludur.
8- Siteye bilgilerini yükleyen üyeler, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.ozelanaokullari.com ‘a izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.ozelanaokullari.com u şimdiden sorumlu olmadığını kabul ve beyan ederler.
9-Üyeler, www.ozelanaokullari.com 'dan  kendilerine email gönderilmesini kabul ederler.(Seminerler, organizasyonlar, şifre gönderimi v.s.)
10- www.ozelanaokullari.com ‘a gönderilen yazı,resim ve bilgilerin kullanım hakkı www.ozelanaokullari.com ‘a aittir. Sitemize gönderilen her türlü yazı, resim, grafik v.b. de hak sahibi olduğunu iddia eden kimseler kendilerine ait hak sahipliğini kanıtlamak şartıyla derhal site yönetimine bildirmek ve söz konusu bilgilerin siteden kaldırılmasını isteme hakkına sahiptirler. Ve bu bilgilerin siteden kaldırılmasını istemek zorundadırlar. Böyle bir durumda tüm sorumluluk www.ozelanaokullari.com ‘a bilgileri gönderen ya da yükleyen kimselere ait olacaktır. Üyelik faaliyetleriniz T.C. ANAYASASI, KANUNLARIna ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Aksi halde üyelik kaydı silinecektir. Ve doğabilecek bütün hukuki sorumluluklar söz konusu kişilere ait olacaktır.
11-Bu Sözleşmeden Doğabilecek İhtilaflarda ozelanaokullari.com'un kayıtları Geçerli Olacaktır. Üye Ozelanaokullari.com Kayıtlarına İtiraz Hakkından Peşinen Feragat Ettiğini Kabul ve Taahhüt Eder. Bu Sözleşme İle Doğabilecek Bütün İtilaflarda Önce Bu Anlaşmadaki Hükümler, Hüküm Bulunmayan Hallerde T.C Kanunları İzmir Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri Yetkilidir. Ozelanaokullari.com İstediği Zaman Bu Sözleşmeyi Tek Taraflı Olarak Feshedebilir.